Dětské pozorovací zrcadlo 30 x 19cm

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Dětské pozorovací zrcadlo 30 x 19cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
199 Kč    
Kód produktu 2444
Kategorie Vodovodní baterie
 

Dětské pozorovací zrcadlo 30 x 19cm

4 POPRUHY - NÁŠ MODEL má 4 popruhy připevněné svisle a vodorovně, které drží opěrku hlavy stabilně a neuvolní se; neexistuje možnost, že by zrcadlo dítěti sklouzlo a spadlo! Popruhy jsou připevněny přezkami a jsou nastavitelné, takže padnou na jakýkoli model opěrky hlavy bez ohledu na značku a velikost vozu. Základna, která je připevněna k opěrce hlavy, má protiskluzový povrch, který navíc chrání zrcátko před pohybem.

NEZRUŠITELNÉ ZRCADLO - s ohledem na děti jsme v našem zrcadle místo tradičního skla použili plast. Je to bezpečná náhrada, která neohrožuje vaše dítě!

BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ - každý výlet s malým dítětem vyžaduje neustálý dohled rodiče, zvláště když je dítěti pár měsíců. Zrcátko umožňuje neustálý pohled na dítě, je vypouklé, což dává široký pozorovací úhel. Pokud chceme zrcadlo sundat, nemusíme sundávat celou konstrukci, stačí odpojit.

PLYNULÉ NASTAVENÍ O 360° - montážní hlava umožňuje otáčet zrcátko o 360 stupňů, což umožňuje přesně nastavit úhel, abyste viděli dítě ve zpětném zrcátku co nejvíce.

SPECIFIKACE -

barva: černá;
rotace: 360°; šířka montážního držáku: 12,7 cm;
rozměry (šířka/výška): 30x18,7cm;
hmotnost: 0,45 kg;
hmotnost s obalem: 0,51 kg.